ResearchBib Share Your Research, Maximize Your Social Impacts
Sign for Notice Everyday Sign up >> Login

International Journal of Social and Educational Sciences (ISSN: 2148-8673)

PublisherSelim Hilmi Ozkan

ISSN-L2148-8673

E-ISSN2148-8673

IF(Impact Factor)2023 Evaluation Pending

Website

Description

The International Journal of Social and Educational Sciences (IJOSES) publishes scientific papers (research papers, review articles, letters and notes) dealing with all branches of Social and Educatioanl are published in Turkish and English. The IJOSES is published two times a year in June and December.
* * * * * * * * * *
International Journal of Social and Educational Sciences (IJOSES) / Uluslararası Sosyal ve Eğitim Bilimleri Dergisi (USEBD) 2013 yılında yayın hayatına başlamış Sosyal ve Eğitim alanında özgün araştırmalara yer veren hakemli bir dergidir.
IJOSES / USEBD Haziran ve Aralık aylarında olmak üzere yılda iki defa yayınlanmaktadır.
Dergimizde Türkçe ve İngilizce bilimsel makalelere yer verilir. Yıl içerisinde gerekli görüldüğü takdirde özel sayılar da yayımlanmaktadır.
IJOSES / USEBD'de yayınlanan bilimsel makalelerde belirtilen düşünce ve görüşlerden yazar(lar)ı sorumludur.
Yayımlanmak üzere gönderilen ve en az iki hakemin olumlu görüşü sonrası yayın kurulunca kabul edilen makalelerin tüm yayın hakları IJOSES / USEBD'e aittir.
Ulusal ve Uluslararası sempozyumlarda sunulan bildiriler belirtilmek şartı ile yayın için gönderilebilir. Sempozyumlarda sunulan bildirilerin basılmamış olması gerekmektedir.

Last modified: 2017-01-14 19:11:17

Volumes